top of page

LEYLA KIRILMAZ

Leyla KIRILMAZ

Mimar ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Rottweiler Irk Derneği Disiplin Kurulu Üyesi,

American Staffordshire Terrier Irk Derneği Yönetim Kurulu Üyesi,

İngiliz Bulldog Köpeği Irk Derneği Yönetim Kurulu Üyesi,

Poodle Irk Ve Kinoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi,

Köpek Irkları Federasyonu Registrar.  

1969 Doğumlu, Konya'lı.

Bir çok restorasyon, çelik ve betonarme inşaat tamamladı. (Bunlardan bazıları Beşiktaş Deniz Müzesi, Aşiyan Müzesi, Şişhane Katlı Otoparkı, Yıldız Güvercinlik Binası, Bulgar Kilisesi v.b.) 

'Leyla Ayyıldız İle İş Güvenliği' isimli kitabı yazdı. İş Güvenliği Uzmanlığı sınavlarına giren binlerce kişiye rehberlik yaptı.

Sokağa terk edilmiş Fındık isimli yorkshire terrier köpeği evlat edindi. O günden sonra tüm hayatı değişti. Ve köpeklerle yaşam hayat biçimi haline geldi.

Haus Of Nikomedia Ailesinin Annesi. 

" Leyla Ayyıldız ile İş Güvenliği "  ve  Leyla Ayyıldız İle ilgili yorumlar için tıklayınız.

YAVUZ KIRILMAZ

Yavuz KIRILMAZ

Bilgisayar Donanım Uzmanı

FCI Judge / FCI Uluslararası Hakemi

Köpek Irkları Federasyonu, 

Rottweiler Irk Derneği,

American Staffordshire Terrier Irk Derneği,

İngiliz Bulldog Köpeği Irk Derneği Yönetim Kurulu Üyesi.

1972 Doğumlu, Erzurum'lu.

Uzun yıllar özel sektörde çalıştı.

İlk FCI şecereli rottweilerı Chas Vom Haus Anatolian ile başlayan rottweiler aşkı, Türkiye'ye  dünyanın çeşitli en önemli kennellarından çok özel kan hatlarına sahip rottweillerları getirterek devam etti.

Haus Of Nikomedia Ailesinin Babası. 

HAUS OF NIKOMEDIA

2013 yılında FCI (Fédération Cynologique Internationale)  ve KIF (Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu)  tarafından 0199 /  FCI 58 / 2013 numaralı onayı ile üretici isimleri kayıt edilmiş, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından resmi ruhsatlı bir kuruluştur.

 

Nikomedia isminin anlamı; 
Haus Of Nikomedia Kennel'ın bulunduğu Kocaeli / İzmit bölgesindeki tarihi kentin ismi NIKOMEDIA'dır. Marmara Denizi'ne açılan İzmit Körfezi'nin ucunda MÖ 264 yılında  Bitinya Kralı I. Nikomedes tarafından kurulmuştur. Antik Nikomedia’nın görkemli İmparatorluk Kompleksi kalıntıları körfez boyunca deniz altında varlığını halen korumaktadır...


Haus Of Nikomedia ; Safkan köpek ırklarının uluslararası standartlarını koruyarak, bilimsel yetiştiricilik ilkelerine bağlı kalarak, ırkların en iyi örneklerini yetiştirerek, üstün köpek ırklarının gelişimini sağlamak amacı ile kurulmuştur. FCI kurallarına titizlikle bağlı kalarak, bugüne değin bir çok A şecere belgeli köpek üretmişlerdir. Uluslararası girişimler ile; ırklarını en iyi temsil eden, Dünya Şampiyonluğu kan hattına sahip köpekleri ailelerine alarak, seçkin üst düzey eşleşmeler ile, ırk standartlarını en iyi taşıyan yavrular üretmişlerdir. Beraber yaşadıkları ve yetiştirdikleri her köpek; ailenin gerçek evladı olmuştur.

Sevgi ve saygı ile yetiştirdikleri tüm aile fertlerine en iyi imkanlar ile bakarak, yaşam seviyelerini en üst düzeyde tutmuşlardır. Bu misyonlarını gerçekleştirirken mutlu ve sağlıklı köpekler ile yaşamak ve mutlu sağlıklı köpekler yetiştirmek birincil görevleri olmuştur. Profesyonel çalışmalarla ürettikleri yavrular ile ulusal, uluslararası  ve club yarışmalara katılarak, bir çok derece, kupa, madalya, şampiyonluk ünvanı ve sertifika  alarak isimlerini Dünya çapında duyurmuşlardır. Sahiplendirdikleri tüm yavrular için ömür boyu gönüllü danışmanlık yapmak, kendi evlatları gibi gördükleri yavruların gelişimlerini takip etmek, bilgi ve becerilerini yeni nesilleri büyüten herkese 7/24 aktarmak birincil hedefleri oluşmuştur.

Kalite standartlarının sürdürülebilirliği için etik kurallardan ödün vermeden canla başla çalışan profesyonel kadrolarıyla evcil hayvan sektöründe güvenilirlik anlayışı ile hizmet etmeye devam etmektedirler.

YAVUZ KIRILMAZ
E-mail: info@hausofnikomedia.com.tr
Tel: +90 540 241 41 41

         +90 532 718 12 95

EKİBİMİZ

KAAN ERSOY

Mido

1980 Yilinda İstanbulda doğdu.

Yüksek öğrenim sonrasında
Lastik teknolojisi Uzmanı olarak 20 senedir Özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktadır.
Evli bir çocuk babasıdır.

Köpek sevgisi çok küçük yaşlarda Babası tarafından aşılanmiştir.
Rottweiler ile tanışmasi 1989 yılında Alman bir ailenin kendisine hediye olarak verdiği Rex adında bir Rottweiler ile başlamıştır ve
günümüze kadar farklı Rottweiler lar ile devam etmiştir.

Profesyonel Handler olarak yarışma ve show etkinliklerine katılmaktadır.
Köpekler için itaat ve show, yarışma eğitimi ile ilgilenmektedir.
Haus Of Nikomedia bünyesinde Handler Eğitmen olarak görev almaktadır.

HÜSEYİN MEMİŞ

Uzi

1992 Kocaeli doğumluyum.
Çocukluğum kapımızın önünden eksik olmayan çoban köpeklerinin üstünde geçti. ilk Rottweiler sevdası komşumuzun dişi köpeği ile 10-11 yaşlarında başladı.
 
19 yaşımda bir sabah işe giderken trafik ışıklarında, 
Üstü Rottweiler resimleriyle dolu  Siyah bir minibüs gördüm ve Üzerinde
Haus Of Nikomedia yazıyordu.

Askere gidip geldikten sonra şecereli ilk ve sonrasında ki  tüm  yavrularımı 

Haus Of Nikomedia ( Yavuz & Leyla Kırılmaz ) çiftinden sahiplendim ve işin içeriğini dışarıdan görüldüğü kadar kolay olmadığını, Şecereli üretim sistemini öğrendim ve sevdiğim işi yapmak istediğimi söyledim bana güvenip yardımcı oldular şimdi kocaman bir aile olarak Rottweiler için elimizden gelenin en iyisini yapmak için önümüze bakıyoruz...

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
fcı vektorel logo
kif vektorel logo
monving
Haus Of Nikomedia Logo
Haus Of Nikomedia Patent
bottom of page